W życiu Milusińskich pojawia się wiele sytuacji, które należy odpowiednio uczcić. Pomyślnie zdany egzamin, promocja, dobry wynik na olimpiadzie przedmiotowej to tylko niektóre okazje do zorganizowania przyjęcia. Również w przedszkolu, szkole czy parafii organizowane są imprezy, ktore wymagaja odpowiedniej, uroczystej oprawy. Warto wspomnieć o występach organizowanych na Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka, jasełkach, balach karnawałowych, studniówkach, czy innych okazjach związanych z pasowaniem na przedszkolaka, ucznia, ministranta.

Nie wolno też zapominać o imprezach tematycznych. Wieczór pełen zabawy w konwencji westernu, sportowej, rycerskiej lub kosmicznej powinien być okraszony odpowiednim ciastem.

 

Dzieci posiadają nieograniczoną wyobrażnię i często uważają, że w torcie mogą być zaklęte rzeczy, których formę tort przybiera. Z tego powodu torty te powinny być nie tylko smaczne ale i ekscytujące, by impreza na długo pozostała w ich pamieci. I takie torty wykonamy dla Twojego dziecka. Różnorodność kształtów, barw, dekoracji i smaków pozwala nam dopasować ciasto do charakteru imprezy oraz indywidualnych upodobań dzieci.